“Розкажемо Європі про себе”
03.09.2018 22:45
Традиційно, обов’язковою умовою свята Першого вересня є перший урок. “Розкажемо Європі про себе” — під такою назвою для учнів нашої школи пройшов перший урок. Діти переконалися, тільки людина з добрим і чуйним серцем, працьовита і вольова може бути справжнім патріотом і громадянином своєї держави, по-справжньому любити і захищати, відстоювати її інтереси і приносити велику користь. Що більше буде зроблено для цього сьогодні, то краще житимемо завтра, і будемо гідними називати себе українцями.
![](https://3b4ef83f3a.cbaul-cdnwnd.com/5e42788182b8beedfa8c44bb9c0433a7/system_preview_detail_200000615-2382224836/IMG_20180904_090303.jpg)
![](https://3b4ef83f3a.cbaul-cdnwnd.com/5e42788182b8beedfa8c44bb9c0433a7/system_preview_detail_200000616-af7dbb0765/IMG_20180904_090409.jpg)
![](https://3b4ef83f3a.cbaul-cdnwnd.com/5e42788182b8beedfa8c44bb9c0433a7/system_preview_detail_200000617-0997d0a98e/IMG_20180904_090742.jpg)
![](https://3b4ef83f3a.cbaul-cdnwnd.com/5e42788182b8beedfa8c44bb9c0433a7/system_preview_detail_200000633-57c5258c6c/IMG-ffd6b5d9cfae3f45f7f3a7cb032af820-V.jpg)
![](https://3b4ef83f3a.cbaul-cdnwnd.com/5e42788182b8beedfa8c44bb9c0433a7/system_preview_detail_200000634-44f1245e89/42127548_297568177640772_2487678962315034624_n.jpg)